Job & Carieră

assicurazione-vita

Întreprinderea Mixtă Compania Internaţională de Asigurări „TRANSELIT” SA este în permanentă căutare de persoane fizice şi juridice care doresc să devină intermediari (manageri vînzări sau brokeri de asigurări) creând şi oferind condiţii de muncă, stimulare şi remunerare pe măsura eforturilor depuse şi în pas cu realităţile pieţei asigurărilor din Republica Moldova.

Descrierea postului:

Consultant financiar

Cerinţe:

– iniţiativă;

– sociabil;

– amabil;

– responsabil.

Condiţii:
– program flexibil de muncă;

– posibilitate de creştere profesională.

– posibilitatea cumulării cu alte activităţi.

Oferta (bonusuri, beneficii):

– comision din vânzări și premii.

Informaţie suplimentară:

– Activitatea managerului vînzări presupune promovarea şi vânzarea produselor companiei, analiza pieţei și identificarea clienţilor;

– Salariul reprezintă comisionul din vânzări a produselor de asigurare și premii. Posibil şi salariu fix. Comisionul oscilează între 15-25% în dependenta de tipul produsului;

Instruirea şi pregătirea profesională este garantată!