Contacte

IMG_0389

 

 

Compania Internaţională de Asigurări Transelit
Sediul juridic: or. Edineţ, str. Independenţei, 99


Director general  – Nicolae Ciumac

E-mail: (nciumac@transelit.md)  – tel.fax +373 22 54 99 54;

Director adjunct – Mihai Ciumac

E-mail: (mciumac@transelit.md) – tel.fax +373 22 54 99 54

Director regional Nord –  Ion Berliba

E-mail: (iberliba@transelit.md), Edineţ – tel.fax +373 246 2 12 22;

Contabil-şef   – Valentina Pavlovscaia

E-mail: (vpavlovscaia@transelit.md), Edineţ – tel.fax +373 246 25809;

Manager – Ion Bugzan

E-mail:  ( ibugzan@transelit.md ), Edineţ – tel.fax +373 246 2 12 22;

 

Filiala Chişinău

Adresa: mun. Chişinău, str. 31 August 1989, 31

Director filiala Chişinău – Andrei Grib

E-mail: (agrib@transelit.md) – tel.fax +373 22 54 99 54

Director adjunct – Croitor Corneliu

E-mail: (ccroitor@transelit.md) – tel.fax +373 22 54 99 54

Contabil-şef filiala Chişinău  – Năla Dohotaru

E-mail: (ndohotaru@transelit.md ) – tel.fax +373 22 542081

Şef secţia securitate comercială – Teodor Matei

E-mail: (tmatei@transelit.md) – tel.fax +373 22 54 99 54

Șef secția vînzări filiala Chișinău – Pintilei Iulia

E-mail: (ipintilei@transelit.md) – tel.fax +373 22 54 99 54

Şef secţie regularizare daune – Olga Posohova

E-mail: (oposohova@transelit.md ) – tel.fax +373 22 54 99 54;

Jurist secţie regularizare daune filiala Chişinău – Liudmila Caraivanova

E.mail: (lcaraivanova@transelit.md )  –  tel.fax +373 22 54 99 54;

Șef secția juridică filiala Chişinău – Doroftei Roman

E-mail: (rdoroftei@transelit.md ) – tel.fax +373 22 54 99 54;